Hakkımızda

Çakır Teknik hakkında yormayan hafif bir bilgicik..


2001 Yılından beri edindiğimiz tecrübelerimize güvenin..

Çakır Teknik

Nasıl kuruldu ?


2001 Yılında başlayan iş hayatımızla birlikte Electrolux, AEG, Arçelik, Beko, Vestel gibi sektörde öncü firmaların bünyesinde çalıştık. Bilgi ve tecrübe edinerek bunları inlanlarımıza daha ulaşılabilir hale getirmek için 2018'de Çakır Soğutma adıyla Trabzon'un Akçaabat ilçesinde teknik servisimiz kuruldu..


Hizmetler

Neden bizi tercih etmelisiniz ?.


Evlerde ya da iş yerlerinde vazgeçilmez hale gelen beyaz eşyalar her teknoloji ürününün yaşadığı teknik sorunlar oluşturmaktadır.

Bununla birlikte oluşan ve gelişen teknik servis hizmetleri çeşitlilik göstermektedir. Tüm bunlar arasında bizi farklı kılan özelliğimiz ise kaliteli işçilik ve müşteri memnuniyeti.

Akçaabat - Söğütlü

Başlıca hizmet ağımız


Yaşanılan bölgede ihtiyaç olan uzman personel eksikliği ve taleplerin karşılanamamasından dolayı aynı zamanda markaların teknik servislerinin bakım onarım ücretlerinin fahiş vaziyette olması, yetersiz ilgi ve memnuniyetsizlikten dolayı Çakır Teknik Trabzon ili Akçaabat ilçesi Söğütlü mahallesinde başlıca olarak hizmet vermektedir. Gerekli durumlar ve talepler doğrultusunda ilimizin diğer ilçeleri ve çevre illerde de hizmet vermekteyiz.

Değerlilerimiz

Müşterilerimizden Hatıralar

 • Elif Yılmaz
  Merhaba, öncelikle iletişim konusunda çok memnun kaldım sorunu anlamada, anlatırken çok naif sorunumuza hızlı çözüm bulduk. Teşekkürler.
  Elif Yılmaz
 • Hakan Çaput
  Eşyamızın modeli eski olmasına rağmen bakmamazlık yapmadı, ilgi alaka on numara, yedek parça ihtiyacımız oldu haliyle eski olduğundan  ustayla birlikte bekledik. Sonuçtan memnunuz eşyamızı ilk günkü gibi kullanmaya devam ediyoruz.
  Hakan Çaput
 • Dilek Şen
  Küçük ev aletleri konusunda teknik servise ihtiyacımız oldu. Bu tür cihazlar için açıkcası çözüm beklemezdim ama şaşırtıcı bir şekilde kendileriyle çözüm bulduk. Cihazımızı onardı gayet memnunuz.
  Dilek Şen
Facebook Sayfamız Açıldı!